חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

מה אפשר לעשות כשאתם חווים ירידה בחשק המיני


ירידה בחשק המיני - כשהתשוקה מתפוגגת והאון המיני שאליו התרגלת נחלש - היא תופעה נפוצה בעיקר בקרב גברים בני 45-50 ואילך.
למה זה קורה ומה אפשר לעשות?
מדכדוך ועד בעיות רפואיות – הגורמים לירידה בחשק המיני
אחד הגורמים הפיזיים שמשפיעים על החשק המיני הוא שינוי הורמונלי וליתר דיוק, ירידה ברמות הטסטוסטרון. 
ירידה ברמת הטסטוסטרון, הלוא הוא ההורמון הגברי, יכולה להיגרם מתהליך ההזדקנות הטבעי או מתרופות שמשפיעות על האיזון ההורמונלי בגוף, בעיקר תרופות נגד לחץ דם, משככי כאבים חזקים, סטרואידים או נוגדי דיכאון.
גם למצב הנפשי יש השפעה על החשק המיני, בעיקר פסיכולוגית כמובן. מאחר שדכדוך ולחץ נפשי עשויים להשפיע על הליבידו, מומלץ לבדוק מהו מקור הלחץ או הדכדוך ואיך אפשר לטפל במצב הנפשי כדי לעזור להחזיר או להגביר את החשק המיני.
גם מחסור בשעות שינה יכול לגרום לירידה בחשק המיני, בעיקר כי הגוף תשוש ועייף מדי.
מכל מקום, אם אתם חווים ירידה בחשק המיני זו יכולה להיות נורת אזהרה לבעיה בריאותית, אפילו אם אתם לא מרגישים כאבים או סימפטומים נוספים, לכן מומלץ מאוד לא להתעלם ולקבוע בדיקות רפואיות ליתר ביטחון.
בין המחלות שיכולות לפגוע בחשק המיני הן סוכרת, השמנת יתר, לחץ דם גבוה ואי ספיקת ריאות, וגם חוסר של ויטמינים ומינרלים יכול לפגוע בתפקוד המיני.
איך עישון ושמן זית קשורים לתפקוד המיני
אם, אחרי הבדיקות הרפואיות, נשללו סוגיות רפואיות שמשפיעות על התפקוד והחשק המיני, זהו השלב שבו כדאי לבדוק מה אפשר לעשות כדי להגביר את הליבידו. 
הנה כמה דברים שיכולים לעזור. 
פעילות גופנית. ספורט וכושר יכולים לשפר את זרימת הדם ובכך גם את האון. לא אוהבים פעילות מאומצת מדי? לא חובה. גם הליכה מהירה פעמיים-שלוש בשבוע למשך 30 דקות לפחות יכולה לשפר משמעותית את זרימת הדם לאיבר המין ובכך לשפר את החשק המיני. 
תזונה. התפריט התזונתי משפיע גם הוא על התפקוד המיני וההמלצה היא להימנע או לכל הפחות לצמצם צריכה של מזונות מעובדים, שמכילים חומרים מלאכותיים ועתירי סוכר ומלח, ולהעשיר את התפריט במזון ובצמחי מרפא שיש להם השפעה על האון המיני, כמו סרדינים שמכילים אבץ ויוד, שורש מאקה, ג'ינסנג וחילבה, שמכילים תרכובות שיכולות לשמש את הגוף כדי לייצר טסטוסטרון.
בנוסף, ממחקרים שונים עולה שאבטיח, שמכיל ציטרולין, שמן זית מכבישה קרה וצנובר יכולים לשפר את זרימת הדם ולעזור להגביר את החשק והאון המיני. 
סיגריות ואלכוהול. מאחר שעישון סיגריות ושתייה מופרזת של אלכוהול יכולים לפגוע באון המיני, מומלץ בחום להפסיק לעשן ולהמעיט בשתיית אלכוהול. 
חיים בסיר לחץ. לוח זמנים אינטנסיבי יכול לגרום ללחץ נפשי מוגבר, שכאמור יכול לפגוע בחשק המיני. נסו להוריד הילוך ולהירגע עד כמה שאפשר, במיוחד לקראת האקט המיני, ושקלו תרגול של טכניקות רגיעה, כמו דמיון מודרך, נשימות עמוקות וכיוצא באלה.
כך או אחרת, אל תרוצו לקבל טיפול תרופתי, שיכול להגיע עם תופעות לוואי לא נעימות. לפני כן, בדקו אילו תוספי תזונה ותרופות טבעיות יכולים לעזור לכם. 
וירמקס הוא תוסף תזונה שמבוסס על רכיבים מהטבע וצמחי מרפא סיניים, שמוכרים בספרות המדעית ככאלה שיש להם תרומה חיובית לאון ולחשק המיני.
קופון הנחה - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד