חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

איזה מין דבר: על אפשרויות טיפול זוגי ומיני

איך לעורר תשוקה בזוגיות ארוכת שנים

נמצאים בזוגיות ארוכה? ודאי שמתם לב לכך שלא פעם, הקשר הזוגי  עובר שינויים וטלטלות

אם בתחילת הקשר הכל היה חדש ומרגש, בהמשך אולי חוויתם עליות ומורדות, ריבים והשלמות, ואפילו ספקות והתלבטויות לגבי הזוגיות ומידת ההתאמה ביניכם. ההתאהבות שהרגשתם בתחילת הקשר אולי הייתה סוחפת ונטולת מאמץ, אבל קשרים ממושכים בדרך כלל דורשים התמודדות עם טווח רחב יותר של תחושות ועמידה במגוון של אתגרים זוגיים ומיניים. 

זוגות רבים מוצאים עצמם חסרי אונים בכל פעם שמגיע משבר שמשפיע על הקשר הזוגי. אלה האפשרויות הטיפוליות שבהן אפשר להיעזר במצבים כאלה.

תקשורת זה שם המשחק: טיפול זוגי יוכל לעזור לכם לדבר 

יכול להיות שאתם מרגישים שתדירות הריבים שלכם עלתה משמעותית, וזה גורם לכם להרגיש שכל תקשורת קטנה ביניכם היא מתוחה וכעוסה. 

יכול גם להיות שאפילו בלי ריבים או קונפליקטים מיוחדים אתם מרגישים שהתקשורת היומיומית ביניכם הפכה מכנית וטכנית, ועוסקת רק בסידורים ובמטלות הבית, עד כדי כך שאתם מתקשים להיזכר מתי לאחרונה ניהלתם שיחה אינטימית וקרובה. 

או אולי התמודדתם לאחרונה עם אירוע חיים משמעותי שהשפיע באופן עמוק על הקשר הזוגי שלכם. 

הסיבות האלה, ורבות אחרות, גורמות לזוגות רבים ללכת לטיפול זוגי, שמאפשר להם להתמודד באומץ עם הקשיים שאיתם הם מתמודדים. 

מטפלת או מטפל זוגיים מיומנים יכולים לעזור לכם לבנות שפה משותפת, פתוחה ועמוקה, כזו שתקרב ביניכם ותשפר את היכולת שלכם להתמודד עם קונפליקטים שמתעוררים בזוגיות. 

יחד, תוכלו להתבונן על הקשר לעומקו ולפענח את הדפוסים הזוגיים שמניעים אתכם וגורמים לכם לתחושות של בדידות או כעס. כך, תוך היעזרות במרחב הבטוח שנוצר בטיפול, תוכלו ללמוד על עצמכם ועל הקשר, ולשפר את ההתנהלות הזוגית שלכם בתוכו.

התשוקה לא מתה, היא רק צריכה קצת תמיכה

לאורך הדרך, זוגות רבים (רבים יותר משנדמה לכם) חווים קשיים מיניים. אם התחום המיני לא עובד או קצת מקרטע, יכול להיות שאיכות הקשר הזוגי כולו תיפגע. 

בתקופות שונות, אולי חוויתם שינוי במיניות שלכם, ביחד או בנפרד, כך שעכשיו יש פער בחשק המיני של שניכם וביכולת שלכם ליהנות מיחסי המין. מניסיוננו, זוגות - אומנם בדרך כלל הוותיקים יותר אבל בהחלט לא רק - נוטים להתלונן על התמודדויות שונות כמו חוסר תשוקה מינית, ירידה בחשק או באיכות יחסי המין וקושי מיני מצד אחד מבני או בנות הזוג. 

בין התלונות השכיחות אפשר למנות את הקושי להגיע או לשמור על זקפה, כאבים בזמן קיום יחסי מין או קושי להגיע לאורגזמה. אלה עשויים לנבוע מקשיים באינטימיות הזוגית באופן כללי, או מגורמים פסיכולוגיים או רפואיים. 

במקרים כאלה, אפשר וכדאי להיעזר בטיפול מיני אצל מטפלת או מטפל זוגיים ומיניים מוסמכים. טיפול כזה יכול לאפשר לכם לאתר את מקור הבעיה, להפחית את החרדה שנלווית לקושי או שגורמת לו, ולעזור לכם להגיע לדינמיקה מינית וזוגית מספקת. 

במקרים רבים, אפשר גם להיעזר בתוספי תזונה טבעיים, כאלה שיכולים להוסיף לתחושת ההנאה בזמן קיום יחסי מין. אחד התוספים המוכרים ביותר בשוק הוא וירמקס, שמיוצר בארצות הברית ונמכר ברחבי העולם כבר שנים ארוכות. 

וירמקס הוא למעשה טבליות לגברים שמכילות רכיבים מהטבע ומטרתן היא לתרום לתחושות המרץ והחיוניות בחיי הזוגיות.


המאמר נכתב על ידי צוות מומחים מטעם בטיפולנט - פורטל לשירותים פסיכולוגיים שמציע אינדקס מטפלים במגוון תחומי הטיפול. לחצו למידע על טיפול זוגי ולרשימת מטפלים בתחום.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד