חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

אין אונות - מה הסיבות ואיך להתמודד?


האווירה לוהטת, האינטימיות בשיאה, התפאורה מושלמת, יש חשק ומצב רוח טוב, אבל אז קורה משהו – אתה פשוט לא מצליח. ניסיון שני, שלישי ושום דבר לא הולך. זה כאילו מישהו בלם אותך בכוח והניתוק בין הרצון העז לחוסר הביצועים מעורר תסכול גדול וגם בושה. 

סובל מאין אונות חד פעמית או כזו שחוזרת על עצמה? יש כמה סיבות לתופעה ולפני שאתה מתחיל להיבהל, כדאי להבין מה מונע ממך ליהנות מחיי מין טובים.

מתח ולחץ

זה יכול להיות לחץ של חיי היומיום, טרדות שסחבת מהעבודה או מתחים נפשיים שנובעים מכל גורם שהוא. לא משנה ממה הם נובעים, לחץ וחרדות יכולים גם להזיק לבריאות וגם לגרום לאין אונות. 

כשהחרדה מציפה אותך היא לא מאפשרת לך להתמקד בהווה, כלומר בתשוקה המינית ובאדם שאיתך. במקום להתמקד באנרגיה המינית והטבעית, הגוף כולו מתמקד בחרדה. 

בנוסף, לחץ וחרדות הם טריגר לשחרור של הורמון שנקרא קורטיזול, שמפחית באופן משמעותי את רמות הטסטוסטרון בגוף - ההורמון הגברי - ולכן הם פוגעים בתפקוד המיני ברמה הפיזית.

סיבות רפואיות 

יש מצבים רפואיים שפשוט מקשים על המיניות. 

מחלות לב, למשל, קשורות בקשיי זקפה וכך גם מצבים כמו כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה וטרשת עורקים. למעשה, ממחקרים עולה שגברים שסובלים מאין אונות עלולים להיות בסיכון גבוה יותר ללקות בהתקף לב, שבץ וסוכרת. 

לכן, אם יש לך בעיה מתמשכת של אין אונות שווה לעבור בדיקות רפואיות מקיפות.

טיפול תרופתי

בהתוויות הרפואיות של תרופות רבות יש אזהרה מפני אין אונות כתופעת לוואי - תרופות נוגד דיכאון, תרופות להורדת לחץ דם, תרופות אנטיהיסטמיניות נגד אלרגיות, תרופות לטיפול בפרקינסון ועוד. 

כמובן שההשפעות משתנות מאדם לאדם ולכן לא בטוח שהתרופה היא זו שגורמת לאין אונות, אבל אם אתה לוקח תרופה כלשהי באופן קבוע מומלץ לבדוק את הקשר האפשרי בינה ובין אין אונות.

חרדת ביצוע

חרדת ביצוע היא אחד הגורמים הנפוצים לאין אונות - החרדה שלא תצליח להרשים ושלא תענג את האדם שאיתך. 

במקום לעסוק ללא הרף בביצועים שלך, נסה להפנות את תשומת ליבך לרגע הנוכחי ולנתינה. במקום לבצע, תן מעצמך. 

במקביל, עשה כל שביכולתך כדי להירגע - נגן מוזיקה שגורמת לך להרגשה נעימה, כנס למקלחת מרעננת ומרגיעה או עשה כל דבר אחר שיכול לעזור לך להירגע.

וירמקס

וירמקס הוא תוסף תזונה לגבר שמבוסס על רכיבים מהטבע. הרכיבים הטבעיים של וירמקס מוכרים בספרות המקצועית ככאלה שתורמים למרץ, אנרגיה, חיוניות ויכולת, ולהנאה מאינטימיות זוגית. לחץ למידע נוסף.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד